ZOZZ header
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/10/10 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

17.10.2015
AGNIESZKA SKRZYPULEC Z IRMINĄ MRÓZEK GLISZCZYNSKĄ ENERGA SAILING TEAM POLAND ZAJĘŁY SZÓSTE MIEJSCE W KLASIE 470 PODCZAS MISTRZOSTW ŚWIATA W IZRAELSKIEJ HAJFIE.

Patronki Programu Energa Sailing wywalczyły dla Polski już wczoraj kwalifikację olimpijską a do wyścigu medalowego przystępowały z siódmej pozycji. W ostatnim wyścigu pokazały, że są jedną z najlepszych załóg na świecie, radząc sobie znakomicie i przyływając na miejscu trzecim co w ogólnej klasyfikacji dało im szóstą pozycję, najwyżej ze wszystkich państw walczących o przepustkę do Rio. Jest to najlepszy wynik w historii.

Pierwsze miejsce zajęły Austriaczki Lara Vadlau i Jolanta Ogar, które w wyścigu medalowym przypłyneły na czwartej pozycji. Drugie miejsce dla zwyciężczyń dzisiejszego wyścigu Hannah Mills i Saskii Clark z Wielkiej Brytanii. Trzecie reprezentantki Francji Camille Lecointre i Helene Defrance, które były dziś siódme.

Wśród mężczyzn zwyciężyli Australijczycy Mathew Belcher i Will Ryan. Drugie miejsce dla reprezentantów Chorwacji Sime Fantela i Igora Marenića, a trzecie dla Rosjan Pawła Sozikin i Denisa Gribanowa.