ZOZZ header

RRSTrenerzy szczecińskich klubów mogą zgłaszać kandydatów, którzy będą mieli szansę zakwalifikowania się do Regatowej Reprezentacji Szczecina. Nabór prowadzony jest tym razem dla zawodników Klasy Laser Radial i Laser Standard, w wieku do 19 lat. Miejsce w grupie to wyróżnienie dla żeglarzy za osiągnięcia w poprzednim sezonie, i w dotychczasowej karierze. przy uwzględnieniu m.in. miejsca kandydata w ogólnopolskim rankingu, liczby startów w zawodach, oraz największych sukcesów (czytaj więcej).

Trenerzy m.in. Centrum Żeglarskiego, SEJK Pogoń Szczecin, czy KS Dobra Marina, mogą wytypować swoich najlepszych zawodników i zgłosić ich kandydatury. Wypełnione wnioski składać można do 2 marca 2020, w sekretariacie Centrum Żeglarskiego. Podania dostępne są na stronie centrumzeglarskie.pl Regatowa Reprezentacja Szczecina jest projektem skierowanym do młodzieży, która trenuje w szczecińskich klubach żeglarskich. Zakłada on utworzenie silnej i mocnej kadry żeglarskiej Szczecina, która z jednej strony będzie pielęgnować tradycje miasta i krzewić sporty wodne wśród najmłodszych, a z drugiej rozsławi Szczecin na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Przed młodymi żeglarzami, którzy zakwalifikują się do Regatowej Reprezentacji Szczecina, będą m.in. ciekawe zajęcia, treningi na najwyższym poziomie, oraz wyjazdy na zgrupowania.

Pierwszy nabór do Regatowej Reprezentacja Szczecina odbył się w 2019 roku. Powołano wówczas dziesięcioosobową drużynę, składającą się z pięciu zawodników z Centrum Żeglarskiego i pięciu z SEJK Pogoń Szczecin. Teraz eprezentują oni Szczecin w zmaganiach klasy Optimist.

Z poważaniem, Małgorzata Miszczuk Obsługa medialna CŻ tel.: (91) 460-08-44

Początek strony