ZOZZ header

rejs odkrywcow1Kompletujemy załogę tegorocznego Rejsu Odkrywców! Zapraszamy na pokład młodzież powyżej 14 roku życia, która chce przeżyć niezapomnianą żeglarską przygodę. W wyprawę po Morzu Bałtyckim i Zatoce Greifswaldzkiej popłynie Magnolia, Urtica i Zryw. Termin rejsu: 27.06 - 05.07.2020r. (czytaj dalej).

Głównym założeniem Rejsu Odkrywców jest codzienne żeglowanie, poznanie życia na jachcie, dobra zabawa, czy zawiązanie nowych znajomości. Przygoda pod żaglami to też lekcja pokory, rozwijanie pasji i kształtowanie charakteru. Każdy z uczestników będzie miał szansę m.in. spróbować swoich sił w prowadzeniu jednostki i pracach bosmańskich, a także spełnić się w roli kucharza. Uczestnicy odwiedzą takie porty, jak: Sassnitz, wyspę Hiddensee, Stralsund, Greifswald, Wolgast oraz Ueckermünde. To znakomita propozycja zarówno dla zapalonych wilków morskich, jak i tych, którzy stawiają pierwsze kroki w żeglarstwie. Młodzież będzie miała możliwość popłynąć na trzech różnych jachtach, dzięki czemu pozna specyfikę pracy na każdym z nich. Zapisy odbywają przez stronę internetową centrumzeglarskie.pl, w zakładce e-rekrutacja.

Ewentualne pytania prosimy kierować drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Z poważaniem, Małgorzata Miszczuk rzecznik prasowy

Początek strony